2. 5. 2017

Archiv: Partneři

PRINCE

Nejlepší vybavení na raketové sporty a vše s nimi spojené. Zkrátka chcete-li kvalitní, komfortní a hezkou sportovní výbavičku, obraťte se na Prince!

LOVE YOUR LIFE

Naprosto báječné raw a proteinové tyčinky tvořené s láskou a z těch nejlepších ingrediencí. Moje každodenní záchrana 🙂

HOME RENT

Sháníte krátkodobý nájem? Kvalitní, hezký a se zárukou? Chcete si svůj pobyt užít nebo chcete naopak nabídnout svojí nemovitost k pronájmu? Tak tady vám s tím pomůžou. Skvělý a profesionální přístup a kvalita.

DEXTER a SPORTIVO

Výroba sportovního oblečení z velmi kvalitních materiálů na zakázku už od 1ks. Představivosti se meze nekladou. Nejen cyklo oblečení, vymyslet se dá cokoli 🙂

JITEX COMFORT

Nejen funkční oblečení špičkové české kvality. Ve funkčních tričkách, trikách a mikinách denně trénuji, běhám, cvičím. Ale i v klasickém „nefunkčním“ oblečení jsem dnes a denně 🙂 Velmi doporučuji!

ICEBUGRUNNING.CZ

Nejlepší boty jak na běhání ve městě, tak hřebovky do terénu nebo speciální obuv vyrobená na extrémní překážkové závody a traily.. Velmi vysoká kvalita, obrovská spokojenost. A výběr ze super barevných možností a provedení..

FALL & GET UP (SPADNI A VSTAŇ)

Skvělý záměr, skvělá a profesionální péče a přístup k Vašemu zdraví. Vyvrtli jste si kotník? Zavolejte svého agenta, on Vás objedná k lékaři, bude Vám osobně asistovat, bez čekání. Zajistí a nabídne i následnou péči jako rehabilitace, osobní tréninky, atd.  Stačí se stát klientem společnosti Fall and Get up.

FOTOROBOT

Systém fotografických strojů pro automatickou tvorbu 3D prezentací na webových stránkách.

EXPRESTENIS.CZ

Neskutečně odborný, nadšený a opravdu strhující přístup k profesionálnímu vyplétání raket. Nejlepší servis a tuning pro vaše rakety!

BADMINTON ARENA SKALKA

Milujete raketové sporty? Milujete badminton? Tak právě tato aréna je ta skutečně pravá. A můžete zde využívat super trenéry nejen na badminton, ale i na kondičku, kompenzaci, hubnutí. Fungují tu turnaje a dětské školičky a skupinové tréninky! Tak neváhejte!

VIBRAM FIVEFINGERS

Boží, skvělé a nejskvělejší barefoot botky… Téměř nikdy z nich nevylezu, přirozená chůze a také originalita skloubená v jednom. Moc doporučuju. Super na chození, bezvadný na cvičení.

REKOMONT a.s.

Realizace plynovodů a plynových kotelen, vodovodů, teplovodů a parovodů; rekonstrukce staveb a objektů.

OČNÍ OPTIKA STROSSMAYEROVO NÁMĚSTÍ

Naprosto BEZVADNÝ přístup ke klientovi. Profesionální služby a HLAVNĚ ÚSMĚV!

KÁVA MELEN

Skvělá, báječná a výýýýborná kávička od člověka, který miluje život a kávu jako takovou si vyloženě vymazlil. K dostání na www.baskalka.cz (odběrní místo) nebo na dotaz u mě 🙂

JUMPBOXING

Cvičení, co má páru! Přijďte si vyzkoušet novinku ve fitness! Cvičení kombinuje skákání na trampolínce, box, posilování hýždí, bříška, posturálního svalstva a efektivně tvaruje celou postavu.

ZUZANA DOUCHOVÁ

Skvělá nutriční poradkyně a psycholožka a somatická koučka. Skvělá, pozitivní osůbka. Člověk, který ví, co dělá a určitě vám bude umět poradit a pomoci. Neváhejte ji oslovit!

JAN ROLL

Webové stránky plné squashe, pozitivního myšlení, videí, ale především webovky squashového trenéra, který squashem žije a je skutečným profíkem ve svém oboru.. Inspirujte se, koukněte a bavte se!

SQUASH PAGE

Webové stránky plné aktivního dění ve squashi, nejžhavějších novinek z domova i světa, rozhovory. Prostě plno squashe ve skvělém podání!

FITKŮSTKA

Výživová odbornice, která dokáže pochopit vaše stravovací „hříchy“, a přesto sestaví jídelníček, díky kterému skutečně zhubnete. A to není to jediné kouzelné, proč vám jí doporučuji!