28. 2. 2017

Reference

Cvičení se Zuzkou je radost. Pokud děláte práci, která vás baví, nejenže kolem sebe šíříte nakažlivě dobrou náladu. Především se to pozitivně projevuje na výsledcích práce. V případě Zuzky na kondici jejích klientů. Když jsem v praxi viděl, že mě tenhle blonďatý diblík na 100 metrech porazí o 50 metrů a ještě se u toho směje, tak mě to nenaštvalo. Naopak mě to motivovalo. Následující den jsem si zaběhl osobní rekord na 10 km. Než jsem potkal Zuzku, procházel jsem krizí středního věku a sport omezil na fandění litvínovským hokejistům u televize. Pil jsem 1-2 piva denně a nevešel se již téměř do žádných kalhot. Po více než roční spolupráci se Zuzkou si nyní mohu dopřát 3-4 piva denně a vejdu se opět do všech kalhot!
JIŘÍ GONO
marketingový manažer

 

Zuzka je obrovský srdcař, stále pozitivní a usmívající se člověk, vynikající trenérka. Patří jí můj obrovský DÍK! Naučila mě jak pracovat s tělem či mu porozumět, tak cvičení milovat. Stále mě posouvá dál a dál. DĚKUJI za vše!!
Nemusím fitness tělocvičny, proto jsem hledala trenéra, který by se mnou dokázal být i venku, a především mě připravil na závody např. Spartan race. Zuzka byla nejlepší volba, kterou jsem mohla udělat! Dokázala mě neuvěřitelně motivovat, naučila mě makat, i s úsměvem, ale hlavně se s ní cítím přirozeně. I když se cítím na pokraji sil, právě ona mi ukáže, že to není pravda... :-)
Se Zuzkou trénuji už rok a žádná nuda to opravdu není, jelikož je vtipná :-D a stále se učím něco nového. Kdo neví jak začít se cvičením či potřebuje poradit, doporučuji! Neuděláte chybu, ba naopak.
KAMILA KLVÁČKOVÁ

Prostě ve dvou se to lépe táhne... V Zuzce nemám jen trenérku, ale i kamarádku, motivátorku, fanynku, soupeřku, nekonečnou studnici vědomostí, šílence s dobrou náladou na můj zamračený ksicht, inspiraci, vzor! Dostane ze mne nečekané výkony :-D Třeba když se nám v Anglii na turnaji moc nedařilo, tak se z toho prostě oklepala a přišla s rozzářenýma očima, letáčkem a otázkou: Půjčíme si kola a pojedeme na výlet??? Tomu nadšení co z ní přímo odkapává se prostě nedá vzdorovat, ačkoli je kolo zlo a úhlavní nepřítel číslo 1. Nakazí vás svým nadšením a dobrou náladou a pak je všechno utrpení radost! Ať už je to v tělocvičně, na kurtu, při běhání v parku, kdykoli, kdekoli ...protože ve dvou se to lépe táhne!
EVA FEŘTEKOVÁ
Ani jedna nejmenší pochyba, že bych si Zuzku, jako trenérku nevybrala znovu. Kondice mého těla, je pro mě, vzhledem k mé profesi velice důležitá. Takže si jo vybírám! Celková vyváženost - naprosto komplexní, individuální, odborný přístup a co především, zdraví a lidskost na prvním místě. Super volba! Děkuji moc Zuzi, že si mi krásně obohatila mé znalosti a rozšířila mé obzory! Jestli chcete najít cestu a lásku ke cvičení, Zuzka Vám ji určitě ukáže! Cvičíme abychom se cítili lépe, abychom mohli využít náš potenciál, abychom si mohli plnit sny.
VERONIKA LUKEŠOVÁ
profesionální bubenice - školení FI

Zuzka je super trenérka, která ze sebe nic nedělá, je vstřícná, motivující a vtipná, což je pro mě osobně hodně důležité. Před nástupem na MD jsem nikdy nesportovala, pak jsem vyzkoušela pár fitek, ale teprve u Zuzky jsem poznala tréninky, které jsou skutečně efektivní, a jako bonus velmi zábavné. Profesionálně vysvětlí každou fázi cviku, opravdu se tvrdě maká, bolí z toho druhý, třetí... den celé tělo (zvláště určité partie:-), ale je to hrozně motivující pokračovat dál, a člověk se cítí moc dobře. Abych je nezapomněla, tak si její cviky po příchodu domů kreslím, ale pak mi to stejně nedá a místo toho, abych cvičila doma, jdu cvičit rovnou k Zuzce 🙂
HANKA POKORNÁ
art director - skupinové tréninky

 

Skvělá sportovkyně, trenérka, instruktorka a školitelka, které vděčím za hrozně moc! Pomohla mi si zamilovat sport ještě více, pomohla v hledání cesty dál, zvedla sebevědomí a chuť dělat něco pro sebe i pro druhé. MOC ti děkuji za všechno, co jsi pro mě kdy udělala od doby, co se známe a těším se na naše další setkání. Všem, kteří jste na hraně, no hledáte za kým pro dobrou radu a pomoc, Zuzku jednoznačně doporučuji! Vše co dělá, dělá srdcem.
MARTIN CEPÁK
instruktor fitness - školení

Ráda bych poděkovala své trenérce Zuzce za běžecké tréninky.V sobotu jsem dosáhla svého osobního rekordu na deset km. Byla jsem schopná za relativně krátkou dobu zaběhnout a zlepšit se z času 55:26 na čas 50:56. A to díky tréninkům a drilu od Zuzky. Člověk často nadává : co ta Zuzka má s tou běžeckou abecedou a co ta Zuzka otravuje s odrážením od špiček 🙂 Zuzi ja ti moooc děkuji. Odrážení ze špiček není žádný vopruz jak jsem si myslela. Díky Zuzce jsem konečně dokázala, že mám na to dát nějaký slušný sportovní výkon.
MIRKA OUPICKÁ

Cvičení se Zuzkou mě náramně baví. Nikdy jsem nebyla fitness člověk a původně jsem si chtěla vyzkoušet pouze pár tréninků, ale Zuzka mě svým přístupem naprosto nadchla a ukázala, že cvičení může být i zábava. Zuzka je báječný člověk, je zcela přirozená a dokáže zcela nenásilnou formou lidi motivovat a povzbudit. Rozhodně plánuji se Zuzkou cvičit dál.
PETRA ŠIMÁČKOVÁ
profesionální fotografka - osobní tréninky