Chcete zlepšit rychlost, výbušnost? Nebo zapracovat na technice běhání? Zaměřit se na rychlostní vytrvalost? Nebo jen začít pravidelně běhat a nebaví vás „jen tak běžet“? Chcete se pustit do některého z extrémních závodů, jako je Spartan, Gladiator, Predator race atd..? Chcete s sebou „průvodce a pomocníka“, který vše zařídí a absolvuje s vámi váš závod jako výpomoc, motivátor, ale hlavně kamarád do „nepohody“ ve vašem tempu? Nebo vás naopak lákají raketové sporty? Věnuji se jak závodním hráčům a hráčkám (především squash), tak i úplným začátečníkům nebo mírně pokročilým (squash, badminton, tenis). Neváhejte mě tedy kontaktovat a pustíme se do dobrodružství společně!

Pro více informací mi zavolejte na+420 774 430 443 nebo napište na zuzanakubanova@centrum.cz

 

Osobní tréninky

O odvětví fitness se zajímám již dlouhou řádku let. Nejprve jako osobní trenérka sama sobě. Později jsem začala vytvářet osobní tréninkové plány přátelům a v současné době již nabízím své služby vám všem 🙂

Tréninky na extrémní závody

Jako vítězka PREDATOR RACE BRUTAL 2015 (16km, 31 překážek) jsem si prošla přípravou na extrémní překážkový běh sama 🙂 Co Vy? Chystáte se na Spartan/Predator/Army atd. Race? Tušíte, co vás čeká a chcete se na to připravit? Speciální funkční trénink vedený k cíli zvládnout vámi vybraný závod ve skvělé formě a připraveni 🙂 Neváhejte se ozvat!

Sparing na extrémní závody

Chcete se pustit do některého z extrémních závodů, jako je Spartan, Gladiator, Predator race atd..? Chcete s sebou "průvodce a pomocníka", který vše zařídí a absolvuje s vámi váš závod jako výpomoc, motivátor, ale hlavně kamarád do "nepohody" ve vašem tempu? Bude zkrátka celý závod u Vás a pomůže Vám do cíle?

Jako absolventka jedněch z nejnáročnějších závodů v ČR jsem si prošla mnoha chvílemi, kdy člověk na trati opravdu bojuje a je rád za někoho, kdo mu stojí po boku. Výsledkově jsem závody dotáhla na stupně vítězů a na přední příčky, proto Vám ráda pomůžu nejen s přípravou, ale také s proběhnutím celé trasy. Můžu být váš "doprovod".

Neváhejte mě tedy kontaktovat a pustíme se do dobrodružství společně!

Tréninky squashe, badmintonu a tenisu

Squashovou trenérkou jsem již od roku 2005. Tenisu jsem se věnovala od malička závodně. Svojí tenisovou kariéru jsem ukončila po 10 letech aktivního závodního hraní kvůli zranění lokte. Poté jsem přešla ke squashi, kde jsem byla první ženou v ČR. Badmintonovou přípravou jsem prošla v rámci své racketlonové kariéry.

Věnuji se jak závodním hráčům a hráčkám (především squash), tak i úplným začátečníkům nebo mírně pokročilým (squash, badminton, tenis).

Nemusíte se tedy vůbec bát za mnou přijít, ráda na kurtu uvidím kohokoli, kdo má chuť se něco naučit 🙂

Běžecké a kondiční tréninky

Chcete zlepšit rychlost, výbušnost? Nebo zapracovat na technice běhání? Zaměřit se na rychlostní vytrvalost? Nebo jen začít pravidelně běhat a nebaví vás "jen tak běžet"? Chcete mít v tréninku koncept?

Pak se ozvěte! Od malička, jako vrcholová sportovkyně, jsem prošla různými typy tréninků na kondici a běhání - od vyloženě speciálních, přes klasické atletické, kombinace funkčního a běžeckého tréninku. Jak na běžeckém ovále, tak v přírodě. ZKUŠENOSTI JSOU TO NEJVZÁCNĚJŠÍ, Z ČEHO SE MŮŽEME UČIT. Není problém přizpůsobit se tomu prostředí, které máte rádi 🙂

Tréninky zaměřené na tabatu

Vysoce intenzivní intervalový trénink s neuvěřitelnými výsledky. Podpořenými výsledky z výzkumů japonského zakladatele Izumi Tabaty. Ten prokázal na skupině probandů, kteří praktikovali TABATA training 5x v týdnu šest týdnů v řadě, zlepšení maximální aerobní výkonnosti o 14% a anaerobní dokonce o 28%. Přičemž klasickým běžně uznávaným tréninkem narostla aerobní kapacita pouze o 9,5%.

A jak takový TABATA training vypadá? Jde vlastně o intenzivní, náročný INTERVALOVÝ trénink, který ale netrvá příliš dlouho (ono to ani moc dlouho dělat nelze :-D).

Přijďte si tento trénink vyzkoušet na vlastní tělo! Ráda vám vše vysvětlím a namotivuju tím, že celou lekci podstoupím s vámi 🙂