EDINBURGH LETADLEM

Ráno ve 3:45 jsem vyskočila z postele a Lúcátko už běhala po našem bytě. Tentokrát se mnou na turnaj PSA do Edinburghu nejela Evča, která je zraněná, ale kamarádka „ségra“ Lúcátko. Lúcátko letěla letadlem vůbec poprvé, takže jsem si cestou na letiště i v letadle poslechla několik scénářů naší tragické cesty. Poté pečlivě zkontrolovala pohledem všechny, kdo s námi nastupovaly do letadla, a našla minimálně tři atentátníky.

Po informaci od pilota, že nám před startem musí z letadla odstranit led, Lúcátko mírně zbledla, načež během následujícího startu z Prahy do Amsterdamu stačila obličej značně rychle dokrvit, orosit se i připravit blinkací pytlík. A znecitlivět mi ruku v kovovém stisku 🙂 Ale protože je prostě skvělá, zvládla to statečně a po přestupu a druhém letu z Amsterdamu do Edinburghu už byla za mazáka 😀

Hned po příletu do Edinburghu jsme se vydaly na kurty, kde jsem si dala hodinku tréninku a pak jsme ještě nasadily běžecký outfit a šly rozhýbat ztuhlá těla z cestování. Lehkých 5km a svižné schody vážně bodly. A běžecké trasy jsou tu vydařené!
Poté už následoval pěší výlet do centra Edinburghu, což máme za rohem. Nechyběl nájezd do PRIMARKU a poté nákup kvalitního jídla a kapinku vína (přesně 0,75l kapinek). A musím říct, že Edinburgh je opravdu opravdu krásné město.
Mezitím jsme na facebook odvysílaly večerní „kurz vaření“ a informovaly všechny, že mě zítra v 18h čeká hned těžký zápas s Christinou Gomez, se kterou jsem se utkala jen jednou, bylo to loni a zvítězila jsem 3:2..
Teď už máme nohy nahoře, odpočíváme a zítra v 10h mě čeká ještě jeden trénink před ostrým vstupem do turnaje.
Držte pěsti!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..