CESTA ZA TITULEM

Na začátku všeho bylo loňské mistrovství republiky ve squashi. Kde jsem chtěla být alespoň ve finále. Brala jsem ale bronz. A v tu chvíli přišla ta otázka: „Co dál?“ Nechat squashe nebo to ještě nevzdat a vložit se do toho úplně jinak?

A brzy na to již přišla tato zpráva mnoha mým kamarádům:

Chci nejdřív moc poděkovat za podporu, kterou mi často při mých sportovních úspěších i cestě k nim, dáváte najevo. Po letošním MČR ve squashi jsem se rozhodla, že půjdu do následujících bitev tak, jako jsem dosud jít nemohla. Nebyl k tomu nikdy vhodný čas nebo finanční či rodinná situace. Kupuji si profesionální licenci na okruh squashových PSA turnajů. Cíl je jasný, najít ještě ten maličký kousek, který mi chybí k tomu, abych získala poslední metu, kterou ještě nemám – titul z MČR ve squashi. Rozhodnutí to není jednoduché, ale lepší čas už nebude. Nikitka ještě do školy nepůjde (příští rok), tudíž v případě potřeby může letět na turnaj se mnou, já už také nemládnu a pohybovat se v profi sportu můžu už jen pár let, když vše dobře půjde. A nakonec i Tomík mi k tomuto kroku dal svolení, přestože do této chvíle s tím úplně nebyl ztotožněn. Všechny tyto věci mě přesvědčily, že je třeba se do toho obout právě teď a víc nečekat. Proč ale píšu? Každý takový výjezd na Evropský turnaj vyjde na nemalé peníze – cca 8-15 tisíc. A každá zkušenost se zahraničními soupeřkami mě jistě hodně posune. Odhazuji tedy stranou veškerou svou pýchu a píšu vám – každá stokoruna mi v tomhle plánu pomůže. Založím FB skupinu, na které vás budu informovat o všech podrobnostech pak již společného projektu, pokud mě v něm budete ochotni jakkoli podpořit. Pokud ne, samozřejmě se nic neděje a prosím, nezanevřete na mě 🙂 Jen do misek vah měho veškerého současného snažení vkládám poslední naději v touhu splnit si ještě jeden sen. A nikde, ani s vaší pomocí, nemám zaručeno, že ta jiskřička, která tomu chybí, ve mně někde je a dokážu ji najít. Ale za snem se má jít. Tak já jdu. Ať už vaše reakce budou slova povzbuzení nebo bude podpořena i JAKOUKOLIV částkou, moc za ní děkuju 🙂 Zuzka

Na tento nápad mě vlastně přivedl Harry Londy, v tu chvíli již nový trenér, se kterým jsem se rozhodla nově spolupracovat. Po dlouhých letech se super trenérem Honzou Rollem jsme si spolu sedli, já Honzovi moc poděkovala za skvělou spolupráci a domluvili jsme se, že přejdu k Harrymu a třeba on mi dokáže dát ten kousek skládačky, co nemůžeme najít.

Nevěřila jsem tomu a nevěřila jsem reakcím mých kamarádů, které byly kladné a nadšené. Tak vznikl projekt. Projekt s názvem CESTA ZA TITULEM.

Tento záznam byl publikován v Squash . Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..