SPLNĚNÝ SEN

Tak. Dalo by se asi říct, že projekt „CESTA ZA TITULEM“ byl úspěšný 🙂

HOOOOOUUUBYYYY!!! JSEM ŠTĚSTÍM BEZ SEBE! Jako bych vyhrála Wimbledon. Dvě noci jsem nespala a to jen v jedné z nich figurovali ti dva – Jim Beam a Daniels… Jack Daniels.. Zbytek bezesných nocí byl prostě jen proto, že jsem se budila s tím, že to byl jen sen a to finále mě teprve čeká 😀Mistrovství republiky ve squashi 2017 bylo najednou tady. Třičtvrtě sezony práce za mnou. Uteklo to jako voda. A cíl projektu CESTA ZA TITULEM se najednou přiblížil. Los byl na světě a já věděla, alespoň papírově, co mě čeká. A papírové předpoklady vyšly. Lenka Fuzy ještě na běžném kurtu, následovaná již na skleněném kurtu Natálkou Babjukovou, Terkou Elznicovou, Evčou Feřtekovou v semifinále. A ve finále pak dle očekávání velký duel s Aničkou Serme.

Po neskutečném souboji (který můžete celý vidět zde ze záznamu ČT SPORT – začínáme na 18. minutě), se mi podařilo po hodinovém zápase VYHRÁT nejtěsnějším možným rozdílem 11:9 v pátém setu!

Neskutečné vypětí, neskutečné emoce. A cíl, který byl třešničkou na dortu za celou tuhle sezonu práce. Pochopení nových věcí, koukání se na detaily z jiné perspektivy. Ta cesta k němu byla úžasná. To, že to dopadlo, bylo jako VELKÝ TŘESK!

Wow. Just WOW.

V přední radě DÍKY mému manželovi Tomášovi – kdo jiný by to se mnou dal, Nikitce, mamince a tatínkovi, zkrátka rodině.. Velkou práci se mnou měl trenér a kouč Harry Londy.. Děkuju za vše také Janu Rollovi, který mě táhl na špici několik let předtím.

Díky VÁM VŠEM! JE TO NAŠE! A koukejte v pátek dorazit na Skalku to ještě dooslavit.

Obrovské díky patří sponzorům!
Prince – Bretton Sport, Dexter cyklo oblečení Passion Bars, Vibram Fivefingers CZ, HomeRent, Oční optika Strossmayerovo náměstí, Oční optika Letňany, Káva Melen, Jitex COMFORT, FotoRobot & PhotoRobot, Rekomont.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..