Stříbro z extraligy ve squashi

Přestože jsem se rozhodla squashi věnovat především pro své potěšení, tak se ukázalo, že máme super tým a naše výkonnost přeci jen stále dosahuje české špičky. A tudíž jsme se rozhodly zabojovat o cenné kovy i v týmové extralize..

Během sezóny jsme se tak různě scházely i nescházely v nejsolnější sestavě, ale do play-off jsme se dostaly. Což byl cíl. Pro play-off jsme měly jasně nastavenou sestavu. Eva Feřteková, Natálka Babjuková, já 🙂 A přesně tak jsme v Brně nastoupily 18.5. do semifinálového duelu s pražským Modrým Světem. A nezaváhaly jsme 🙂

Ve finále nás čekaly brněnské hráčky a to už byl jiný oříšek a vyloženě otevřená záležitost. Já svůj zápas zvládla s Marikou Doubravovou hned na úvod. Evča, bohužel, nestačila na Míšu Čepovou. A tak Natálka nastoupila na rozhodující zápas s Andreou Malinovou. Vypadalo to, že má zápas pod kontrolou a za stavu 2:0 na sety dokonce měla i dva mečboly v koncovce třetího setu. Ty se ale Andree podařilo odvrátit  a nakonec získala pro sebe i Brno rozhodující bod.. Ale duel to byl hodný vyvrcholení sezóny..

Díky moc, týme, bylo to super! Uvidíme, co přinese příští rok!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..