Stříbro z extraligy ve squashi

Přestože jsem se rozhodla squashi věnovat především pro své potěšení, tak se ukázalo, že máme super tým a naše výkonnost přeci jen stále dosahuje české špičky. A tudíž jsme se rozhodly zabojovat o cenné kovy i v týmové extralize..

Během sezóny jsme se tak různě scházely i nescházely v nejsolnější sestavě, ale do play-off jsme se dostaly. Což byl cíl. Pro play-off jsme měly jasně nastavenou sestavu. Eva Feřteková, Natálka Babjuková, já 🙂 A přesně tak jsme v Brně nastoupily 18.5. do semifinálového duelu s pražským Modrým Světem. A nezaváhaly jsme 🙂

Ve finále nás čekaly brněnské hráčky a to už byl jiný oříšek a vyloženě otevřená záležitost. Já svůj zápas zvládla s Marikou Doubravovou hned na úvod. Evča, bohužel, nestačila na Míšu Čepovou. A tak Natálka nastoupila na rozhodující zápas s Andreou Malinovou. Vypadalo to, že má zápas pod kontrolou a za stavu 2:0 na sety dokonce měla i dva mečboly v koncovce třetího setu. Ty se ale Andree podařilo odvrátit  a nakonec získala pro sebe i Brno rozhodující bod.. Ale duel to byl hodný vyvrcholení sezóny..

Díky moc, týme, bylo to super! Uvidíme, co přinese příští rok!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..