Prázdniny skončily…

Prázdniny skončily a událo se relativně dost věcí.. Rozhodla jsem se, že běhání s raketou za míčkem už bylo dost. Že v této oblasti sportu bych se už chtěla angažovat pouze jako kondiční trenérka, která si prošla fyzickou přípravou a ví, jak pomoci druhým, kteří mají své sny ještě před sebou… Sama jsem se rozhodla jít dál. A jinou cestou..

Vždycky jsem milovala přírodu a vše kolem. Nastal tedy čas se začít věnovat dalším sportům. Venku. Před létem a během něj jsem měla možnost si vyzkoušet lezení po skalách a s tím spojený boulder a lezení i na umělé stěně, surfing na Fuerteventuře a jachting na větších i jedno/dvou posádkových plachetnicích. Vše z toho má své nepopsatelné kouzlo. A já bych se chtěla i nadále věnovat jak lezení, tak jachtingu. V obou případech, pokud tomu zdraví i finance dají, bych se postupně ráda propracovala i do závodního módu a znovu ochutnala alespoň poloamatérský sportovní režim těchto dvou sportů..

Co se surfingu týče, tak k tomu tady, bohužel, nemám podmínky. Ale zážitek je to nezapomenutelný a věřím, že jsem na surfu nestála naposledy, protože se k němu ještě jistě vrátím..

Samozřejmě se i nadále budu věnovat parkouru, který už do mého repertoáru pár let neodmyslitelně patří 🙂

Děkuju moc všem, kteří mi k tomuto kroku dali impuls. Všem, kteří ve mě věří, všem, kteří mě podporovali nebo stále podporují.

Jste boží! DĚKUJU!

   

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..