Hory Bory

V termínu 14.-15.9. se uskutečnil vůbec první štafetový závod týmů Hory Bory aneb z Beskyd na Pálavu 350km pro maximálně desetičlenné týmy. No a tam jsme rozhodně nemohli chybět. Běžecká partička Vrabci v letu sice rozhodně neměla ambice na medaile, ale zato velké odhodlání 🙂

Vybíhali jsme jako jeden z brzkých ranních týmů, hned v 7:00. Celé akce se účastnilo 50 družstev. A naše běžecké časy jsou přeci jen v kategorii hobby běžců.. Takže jsme si museli trochu přivstat 🙂 Leč na náladě nám to neubralo. Ba naopak.

Můj první úsek začínal v sobotu po poledni a měl nějakých 11km, ale za to celých do kopce. Ale chtěla jsem to sama. Zhruba půl roku před závodem jsem totiž bojovala s běžeckým kolenem a seběhy mi opravdu nedělaly dobře.. Takže jsem si řekla o úseky, kde seběhů moc nebude. No, Pája, když rozdělovala úseky, to vzala doslova 😀 Druhý svůj výběh jsem absolvovala hluboko po půlnoci a měl 7km, světe div se, celý do kopce.. Teda vlastně krpálu jako prase! A třetím úsekem jsem zakončila 24h štaci 14km během SKORO PO ROVINĚ! Rozuměj nahoru-dolů.. Jak já si to užila a jak se mi běželo!

Celý tým se se svými úseky popral skvěle, noční trasy byly trochu s problémy a celkově se v závodu pár lidí ztratilo nebo bloudilo. Ale věřím, že značení organizátoři do příštího roku vytuní. Protože jinak to byl závod opravdu povedený, krásnou přírodou, hodně kopcovitý a výživný.. A nejlepší na tom všem je ta přátelská soudržnost, podpora a atmosféra..

Takže příští rok určitě znovu!!!

DOPORUČUJI!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..