Iniciativa Zdravý hráč

Koncem roku 2020 jsem dostala velmi zajímavou nabídku na spolupráci v projektu Zdravý hráč. Jedná se o dost aktuální téma – času stráveného u PC a nutnost pohybu.. Celá tato iniciativa mě dost oslovila a tak jsem se do ní vrhla s nadšením..

Heslo celého projektu zní: „Nechceme lidem brát jejich vášeň do počítačových her, ale chceme jim ukázat, že přirozený pohyb je nutnost a může to být zábava.“ Pro mě osobně byl celý tento nápad také velkou výzvou a novou krví k mé práci. Setkala jsem se s lidmi, se kterými jsem dosud nespolupracovala. S hráči počítačových her. A to i profesionály.

Profesionální hráči dnes už velmi dobře vědí, že pohyb je nezbytnost pro to, aby pak při závodním hraní v soutěži zvládli udržet pozornost a neunavili se ani fyzicky. Zkrátka protože jedna hra může být také pěkně dlouhá a každé zaváhání může znamenat prohru.. Ale naše snaha je zacílit hlavně na běžné hráče, které to jen baví, nemají třeba ani velké závodní ambice, ale tráví u počítače dlouhé hodiny. A nehýbou se.

Info a představení všech, kdo se vrhli na tento projekt, najdete na webu Zdravý hráč.

Tento záznam byl publikován v Tréninky . Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..