BLOG: Maminka mučí lidi

„Niki, co dělá maminka za práci?“.
„Maminka mučí lidi.“

Ne. Maminka je kondiční trenérka a s tím fanatickým pohledem plným energie jaderné elektrárny se už narodila. Reklamujte to u rodičů!

Haha. A vůbec. Nechte mě být! 😀 Na moji obhajobu bych chtěla říci, že mi za to lidi platí. Pravidelně. Dobrovolně. Opakovaně. Několik let. Fakt!

Možná není k zamyšlení smysl mého života a zcela svaté úmysly mé (se svatozáří) odvedené práce. Ale ten masochismus vás, mých klientů, kteří se zcela dobrovolně necháváte „mučit“.

Přicházíte s přirozenou barvou ve tváři, odcházíte s růžovými až jemně rudými líčky. Přicházíte rozvrkočeni z práce, odcházíte s čistou hlavou, jak list nepopsaného papíru. Přicházíte pozdě a chcete končit dřív. Přicházíte po svých, odcházíte… no.. Nebudeme to rozebírat do úplných detailů 😀

Před Vánoci (na svém 1265. tréninku) mi pak řeknete, že za to, jak vás týrám si dárek pod stromeček nezasloužím. Na to já bleskově odpovídám, že si VŮBEC neumíte představit, jaké POČTY opakování a JAKÉ cviky se mi honí hlavou – a co skutečně pak REÁLNĚ vypadne na světlo boží z mých usměvavých rtů. (Ne, není to škodolibý úsměv). Jako reakce na moje slova následuje TICHO. Hrobové.

A na dalším tréninku obdržím dárek.

Já myslím, že v tom máme všichni jasno 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..