Mistrovství ČR v lodní třídě Fireball

Začátkem prázdnin již pravidelně probíhá jachtařský týden na Lipně, v Černé v Pošumaví, a hned dva závody českého poháru lodní třídy Fireball. Tentokrát hned první, pětidenní, závod byl zároveň i mistrovstvím ČR.

Ambice máme, prozatím i na nějaký čas, přiblížit se druhé třetině startovního pole. Loni jsme dojížděli jednoznačně na chvostu. Nechat za sebou dvě lodě znamenalo to večer pořádně zapít. Letos jsme hned před sezónou trochu potrénovali, v průběhu jachtařské pauzy ladící fyzičku a tak jsme se polehoučku posunuli dopředu. Už za sebou umíme nechat tři lodě a občas nakoukneme do té třetiny pole, kde bychom chtěli jezdit a zamáváme i osmi lodím. Zkrátka, občas se blýskne na lepší zítřky.

Shrnula bych to asi takto:

Každý den vítr na Lipno přišel a my si zajeli s Dikem své dosud nejlepší výsledky.. Rosteme bok po boku spolu 🥰⛵️😊 Ačkoli stále na chvostu, občas by se atmosféra na lodi dala krájet a jindy je plná skvělé energie, posouváme své dovednosti a ta cesta je společná 😍🥰⛵️💯 Navíc Nikitka s Toníkem jsou naprosto boží a je krása pozorovat i jejich jachtařský vývoj 🥰😍

Držte nám palce i dál.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..