18. 8. 2017

JUMPBOXING®

JUMPBOXING® vznikl ze slov JUMP - SKÁKAT  a BOXING - BOXOVAT. 

V reálu se jedná o to, že při skákání na TRAMPOLÍNCE boxujete, kopete a posilujete komplet celé tělo. Správně jste tedy pochopili, že JUMPBOXING® je vlastně kick-box na trampolíně.

JUMPBOXING® vznikl dlouholetým profesionálním působením ve sportovním a fitness světě a nabízí tak ucelený program pro zformování postavy, zbavení se bolestí, jeho koncept je nejvhodnější kombinací pro úbytek na váze, odstranění špatných pohybových návyků, bolestí svalů a zad a zároveň získání lepší fyzické kondice. Na konceptu JUMPBOXINGU® pracovali vrcholoví sportovci, kteří se pohybují ve světové špičce ve svém sportovním odvětví.

Jeho hlavní postavou a zakladatelkou je vrcholová sportovkyně, mistryně světa, Mgr. Zuzana Kubáňová. Ta ve spolupráci s republikově i světově uznávanými odborníky vdechla koncept novému cvičení, které se i nadále vyvíjí a sleduje nové pokroky a fyziologické poznatky ve světě sportu a fitness. Díky "domácí" české licenci (nikoli licenci zahraniční) JUMPBOXING® může a skutečně rychle reaguje na odezvy klientů a instruktorů. Čímž se rychle vyvíjí a drží krok s novými výzkumy v oblasti fitness a cvičení.

JUMPBOXING® je skvělým prostředkem pro zlepšení koordinace pohybů, efektivní protažení těla a zlepšení koncentrace.

Při skákání na trampolíně se posiluje síla, flexibilita, výdrž i aerobní kapacita. Skákání podporuje krevní oběh, napomáhá snižování cholesterolu i krevního tlaku a posiluje srdce. Skákání na trampolíně vede ke zvýšení kostní hustoty, tím je možné předcházet osteoporóze.

Díky měkkým dopadům šetří cvičení na trampolínách klouby a zároveň působí jako balanční plošina pro zpevnění a posílení svalů. Při skákání se spotřebuje o 15 % více energie než při běhání, navíc bez zbytečné zátěže kloubů. Na trampolíně se mimo jiného posilují i hluboké břišní a zádové svaly a svaly pánevního dna.

Skákání podporuje pohyb lymfy, tím pádem také očistu organismu od škodlivých látek. Skákání zvyšuje aktivitu kostní dřeně produkující červené krvinky. Skákání zlepšuje reakční rychlost, prospívá zraku a zlepšuje rovnováhu. Skákání odbourává stres, podporuje dobrou náladu a zlepšuje kvalitu spánku.

Lekce je rozdělena na několik částí, které se vzájemně doplňují tak, aby se tepová frekvence držela v režimu spalování tuků. Ale celá lekce se dá nastavit i dle individuálních požadavků klienta. Více informací o školení instruktorů

Chcete vytvarovat postavu rovnoměrně? Nezatěžovat jen spodní nebo vrchní část těla, ale obě najednou? Chcete se vybít po náročném dni v práci? Chcete dynamické cvičení, které nezatěžuje klouby? Milujete lekce nabité energií? Chcete vyzkoušet spojení kickboxu a zábavných trampolínek?

Pak JUMPBOXING® je tu právě pro vás!!

Chcete udělat školení nebo předváděcí lekci ve svém městě? Kontaktujte nás!