24. 7. 2019

Partneři

Badminton-expert.cz

To nejlepší pro raketové sporty, badminton především.aaa

Prince

Nejlepší vybavení na raketové sporty a vše s nimi spojené. Zkrátka chcete-li kvalitní, komfortní a hezkou sportovní výbavičku, obraťte se na Prince!

Love Your Life

Naprosto báječné raw a proteinové tyčinky tvořené s láskou a z těch nejlepších ingrediencí. Moje každodenní záchrana.

Home Rent

Sháníte krátkodobý nájem? Kvalitní, hezký a se zárukou? Chcete si svůj pobyt užít nebo chcete naopak nabídnout svojí nemovitost k pronájmu? Tak tady vám s tím pomůžou. Skvělý a profesionální přístup a kvalita.

Dexter

Výroba sportovního oblečení z velmi kvalitních materiálů na zakázku už od 1ks. Představivosti se meze nekladou. Nejen cyklo oblečení, vymyslet se dá cokoli

Icebug Running

Nejlepší boty jak na běhání ve městě, tak hřebovky do terénu nebo speciální obuv vyrobená na extrémní překážkové závody a traily. Velmi vysoká kvalita, obrovská spokojenost. A výběr ze super barevných možností a provedení.

Bjež

Nejlepší čelenka na všechny druhy sportů, která opravdu drží na hlavě úplně každému (i mně a to už je co říct).. Mnoho barev, vzorů, čelenka pro každou příležitost. V případě zájmu mohu prozradit i tajný slevový kód

JITEX Comfort

Nejen funkční oblečení špičkové české kvality. Ve funkčních tričkách, trikách a mikinách denně trénuji, běhám, cvičím. Ale i v klasickém "nefunkčním" oblečení jsem dnes a denně. Velmi doporučuji!

Fall & Get Up

Skvělý záměr, skvělá a profesionální péče a přístup k Vašemu zdraví. Vyvrtli jste si kotník? Zavolejte svého agenta, on Vás objedná k lékaři, bude Vám osobně asistovat, bez čekání. Zajistí a nabídne i následnou péči jako rehabilitace, osobní tréninky, atd. Stačí se stát klientem společnosti Fall and Get up.

Photo robot

Systém fotografických strojů pro automatickou tvorbu 3D prezentací na webových stránkách.

SLS3

Inteligentní kompresní podkolenky a návleky pro sport a regeneraci z Kalifornie, které svojí unikátní technologií zaručují okamžitý úspěch pro sportovce, kteří chtějí maximalizovat svůj výkon, vytrvalost a regeneraci.

ExpresTenis.cz

Neskutečně odborný, nadšený a opravdu strhující přístup k profesionálnímu vyplétání raket. Nejlepší servis a tuning pro vaše rakety!

Vibram

Boží, skvělé a nejskvělejší barefoot botky... Téměř nikdy z nich nevylezu, přirozená chůze a také originalita skloubená v jednom. Moc doporučuju. Super na chození, bezvadný na cvičení.

Rekomont

Realizace plynovodů a plynových kotelen, vodovodů, teplovodů a parovodů; rekonstrukce staveb a objektů.

Oční optika

Naprosto BEZVADNÝ přístup ke klientovi. Profesionální služby a HLAVNĚ ÚSMĚV!

Oční optika

Naprosto BEZVADNÝ přístup ke klientovi. Profesionální služby a HLAVNĚ ÚSMĚV!

Káva Melen

Skvělá, báječná a výýýýborná kávička od člověka, který miluje život a kávu, jako takovou, si vyloženě vymazlil. K dostání na www.baskalka.cz (odběrní místo) nebo na dotaz u mě 🙂

JumpBoxing

Cvičení, co má páru! Přijďte si vyzkoušet novinku ve fitness! Cvičení kombinuje skákání na trampolínce, box, posilování hýždí, bříška, posturálního svalstva a efektivně tvaruje celou postavu.

Mgr. Zuzana Douchová - psycholog, kouč a nutriční poradce

Skvělá nutriční poradkyně a psycholožka a somatická koučka. Skvělá, pozitivní osůbka. Člověk, který ví, co dělá a určitě vám bude umět poradit a pomoci. Neváhejte ji oslovit!

Jan Roll Squash

Webové stránky plné squashe, pozitivního myšlení, videí, ale především webovky squashového trenéra, který squashem žije a je skutečným profíkem ve svém oboru.. Inspirujte se, koukněte a bavte se!

Squash Page Net

Webové stránky plné aktivního dění ve squashi, nejžhavějších novinek z domova i světa, rozhovory. Prostě plno squashe ve skvělém podání!

Fitkůstka

Výživová odbornice, která dokáže pochopit vaše stravovací "hříchy", a přesto sestaví jídelníček, díky kterému skutečně zhubnete. A to není to jediné kouzelné, proč vám jí doporučuji!

Bondster

Získat vysoký výnos není dnes snadné. Banky nabízejí nízké zhodnocení vkladů, a přitom draze půjčují. To se Bondster rozhodl změnit – zásadní část výnosů přenechává klientům. Díky tomu získáte pevný roční výnos i 10% a více.