28. 2. 2017

Partneři

To nejlepší pro raketové sporty, badminton především.

Nejlepší vybavení na raketové sporty a vše s nimi spojené. Zkrátka chcete-li kvalitní, komfortní a hezkou sportovní výbavičku, obraťte se na Prince!

Naprosto báječné raw a proteinové tyčinky tvořené s láskou a z těch nejlepších ingrediencí. Moje každodenní záchrana 🙂

Sháníte krátkodobý nájem? Kvalitní, hezký a se zárukou? Chcete si svůj pobyt užít nebo chcete naopak nabídnout svojí nemovitost k pronájmu? Tak tady vám s tím pomůžou. Skvělý a profesionální přístup a kvalita.

Výroba sportovního oblečení z velmi kvalitních materiálů na zakázku už od 1ks. Představivosti se meze nekladou. Nejen cyklo oblečení, vymyslet se dá cokoli 🙂

Nejlepší boty jak na běhání ve městě, tak hřebovky do terénu nebo speciální obuv vyrobená na extrémní překážkové závody a traily. Velmi vysoká kvalita, obrovská spokojenost. A výběr ze super barevných možností a provedení.

Nejlepší čelenka na všechny druhy sportů, která opravdu drží na hlavě úplně každému (i mně a to už je co říct).. Mnoho barev, vzorů, čelenka pro každou příležitost. V případě zájmu mohu prozradit i tajný slevový kód 🙂

Nejen funkční oblečení špičkové české kvality. Ve funkčních tričkách, trikách a mikinách denně trénuji, běhám, cvičím. Ale i v klasickém "nefunkčním" oblečení jsem dnes a denně 🙂 Velmi doporučuji!

Skvělý záměr, skvělá a profesionální péče a přístup k Vašemu zdraví. Vyvrtli jste si kotník? Zavolejte svého agenta, on Vás objedná k lékaři, bude Vám osobně asistovat, bez čekání. Zajistí a nabídne i následnou péči jako rehabilitace, osobní tréninky, atd.  Stačí se stát klientem společnosti Fall and Get up.

Systém fotografických strojů pro automatickou tvorbu 3D prezentací na webových stránkách.

Inteligentní kompresní podkolenky a návleky pro sport a regeneraci z Kalifornie, které svojí unikátní technologií zaručují okamžitý úspěch pro sportovce, kteří chtějí maximalizovat svůj výkon, vytrvalost a regeneraci.

Neskutečně odborný, nadšený a opravdu strhující přístup k profesionálnímu vyplétání raket. Nejlepší servis a tuning pro vaše rakety!

Boží, skvělé a nejskvělejší barefoot botky... Téměř nikdy z nich nevylezu, přirozená chůze a také originalita skloubená v jednom. Moc doporučuju. Super na chození, bezvadný na cvičení.

Realizace plynovodů a plynových kotelen, vodovodů, teplovodů a parovodů; rekonstrukce staveb a objektů.

Naprosto BEZVADNÝ přístup ke klientovi. Profesionální služby a HLAVNĚ ÚSMĚV!

Naprosto BEZVADNÝ přístup ke klientovi. Profesionální služby a HLAVNĚ ÚSMĚV!

Skvělá, báječná a výýýýborná kávička od člověka, který miluje život a kávu jako takovou si vyloženě vymazlil. K dostání na www.baskalka.cz (odběrní místo) nebo na dotaz u mě 🙂

Cvičení, co má páru! Přijďte si vyzkoušet novinku ve fitness! Cvičení kombinuje skákání na trampolínce, box, posilování hýždí, bříška, posturálního svalstva a efektivně tvaruje celou postavu.

Skvělá nutriční poradkyně a psycholožka a somatická koučka. Skvělá, pozitivní osůbka. Člověk, který ví, co dělá a určitě vám bude umět poradit a pomoci. Neváhejte ji oslovit!

Webové stránky plné squashe, pozitivního myšlení, videí, ale především webovky squashového trenéra, který squashem žije a je skutečným profíkem ve svém oboru.. Inspirujte se, koukněte a bavte se!

Webové stránky plné aktivního dění ve squashi, nejžhavějších novinek z domova i světa, rozhovory. Prostě plno squashe ve skvělém podání!

Výživová odbornice, která dokáže pochopit vaše stravovací "hříchy", a přesto sestaví jídelníček, díky kterému skutečně zhubnete. A to není to jediné kouzelné, proč vám jí doporučuji!

Získat vysoký výnos není dnes snadné. Banky nabízejí nízké zhodnocení vkladů, a přitom draze půjčují. To se Bondster rozhodl změnit – zásadní část výnosů přenechává klientům. Díky tomu získáte pevný roční výnos i 10% a více.