19. 7. 2018

Redcord®

Redcord® je terapeutický přístroj pro rehabilitaci a cvičení. Je velmi užitečnou pomůckou fyzioterapeuta v jeho každodenní práci. Redcord propojuje fitness, zdravotní péči a sportovní výkon. Usnadňuje přechod mezi výkonově orientovaným tréninkem a rehabilitací po zranění. Jádrem konceptu jsou pečlivě navržená cvičení s použitím vlastní váhy těla jako odporu.

Cvičení v zavěšení (lanech) je efektivní a užitečné pro každého, kdo by rád zlepšil svou každodenní funkčnost. Cviky jsou využívány terapeuty, běžnými klienty i sportovci v mnoha zemích světa pro rehabilitaci, funkční svalovou spolupráci, prevenci úrazů a zvýšení výkonnosti. Trénink s váhou vlastního těla v popruzích je pilířem konceptu. Cviky zlepšují sílu, svalovou vytrvalost, rovnováhu, koordinaci a stabilizaci těla.

Nabízím vám kondiční tréninky kombinované s profesionálním systémem Redcord, který využívají k tréninku nejen profesionální sportovci pro rozvoj funkční síly. Můžete navštívit tréninkovou skupinku každé pondělí na Černém Mostě (viz níže) nebo se domluvit na individuálním tréninku.

Přihlášení na trénink

Pro rezervaci pondělního tréninku od 17:30 do 18:30 nebo od 18:30 do 19:30 na Černém Mostě prosím použijte formulář níže.

Minimální počet přihlášených na jednu lekci jsou 3 lidi, maximum 6 osob. Po odeslání přihlášky vám později potvrdím emailem její přijetí.

Pokud budou na tréninku 4 osoby včetně, cena je 350,-/os, při 5-6 osobách je 300,-/os.

 

Nahrává se kalendář...
Powered by Booking Calendar