18. 8. 2017

Školení instruktorů JUMPBOXING®

Staňte se instruktorem JUMPBOXING® 

Chcete se stát instruktorem originálního cvičení a stát se členem našeho mladého a dynamického týmu? Neváhejte! Přijďte na školení JUMPBOXING® a začněte cvičit právě ve Vašem městě.

Druhy školení

Level A – KONDIČNÍ instruktor JUMPBOXINGU®
Stavební kámen JUMPBOXINGU® – kondiční, zábavnou formou, bez zatížení kloubů – video zde

Level B – ZDRAVOTNÍ instruktor JUMPBOXINGU® – Core a pánevní dno
PÁNEVNÍ DNO JE ZÁKLADNÍM SVALSTVEM LIDSKÉHO TĚLA!

JUMPBOXING® sám o sobě pomáhá zlepšovat funkci pánevního dna, ale předpokládá jistou standartní kvalitu tohoto svalstva. Může se ale z různých důvodů stát, že především ženy, z různých důvodů, mohou mít problémy s inkontinencí, na které se nabalují další nešvary a nepříjemnosti. Proto vznikla tato nová lekce – v těchto případech je nutné začít od základů a vycvičit pánevní dno ke správné funkci.

Stali jste se instruktokou/em (Level A) a chcete zaujmou širší klientelu? Nebo zábavnou formou pomoci ženám s problémy s pánevním dnem, inkontinencí, pomoci zlepšit jim hluboký svalový systém a core? To vše opět na trampolínce, kterou ale nebudete v této lekci používat ke skákání, ale spíše jako nestabilní plochu ke zlepšení zdravotních, koordinačních aspektů a ke zdokonalení boxovací techniky a kopů.

PRŮBĚH KURZU

 • Certifikát INSTRUKTOR JUMPBOXING® získá každý, kdo absolvuje jednodenní kurz.
 • Školení vám přinese hlubší poznatky o metodice vedení lekce, důvod rozčlenění lekce a možnosti variací, dostanete odborné a profesionální školení z oblasti anatomie, fyziologie, fungování lidského těla.
 • Projdete po částech metodikou celé lekce, warm up, hlavní fáze lekce, cool-down, strečink,  vyzkoušíte si tvorbu a realizaci vlastní cvičební jednotky s důrazem na správnou techniku provedení jednotlivých cviků atd.
 • Uděláte si obrovský přehled v tom, co tělu prospívá a co musíte o fungování těla vědět.

CO POTŘEBUJETE na kurz?

 • něco na psaní (materiály dostanete s sebou domů)
 • oblečení na sport – trochu se zapotíme
 • pokud máte, tak vlastní sporttester

JAK JE TO s ŽIVNOSTENSKÝM LISTEM?

Ptáte se, jak si poradit se živnostenským listem v ČR? Tady máte jednoduchý návod.. Možná zní trochu složitě, ale v reálu o nic těžkého nejde:

 1. Pokud se chcete v České republice živit (přivydělávat) sportem, vyučovat sport, lektorovat apod., je nutné (ze zákona povinné) získat živnostenský list s tzv. VÁZANOU ČINNOSTÍ  s názvem Poskytování tělovýchovných a sportovních služeb v oblasti sportu.
 2. Tento živnostenský list získáte po předložení VŠ diplomu s tělovýchovným zaměřením (FTVS, Pedagogická fakulta zaměření TV, diplom z Palestry apod.) nebo jedním z akreditovaných kurzů MŠMT v rozsahu 140-150hod nebo diplomem ze zdravotně zaměřené školy (lékař, zdravotní či rehabilitační sestra apod.) Toto školení pod MŠMT realizuje náš tým!
 3. Na JUMPBOXING® jako takový (stejně tak jako na Zumbu, Strollering® apod.), vázanou činnost nezískáte, neboť JUMPBOXING® (stejně jako jiná skupinová fitness cvičení, pokud nemají školení v rozsahu 4 a více víkendů) není akreditovaným kurzem MŠMT v rozsahu 150hod.
 4. Tento doklad by měli mít i ti, kteří cvičí pod fitness centrem i ti, kteří cvičí sami na sebe.