4. 3. 2017

Školení TABATA® specialists

 

Jednodenní kurz pro budoucí specializované instruktory „high intensity“ TABATA® tréninku. Upřednostňuji menší skupinky a individuální kurzy z důvodu osobního přístupu a prostoru k dalším dotazům a požadavkům.

CO JE TO TABATA?

Zakladatel tohoto vysoce intenzivního tréninku je Izumi Tabata – japonský profesor. Ten vyvíjel metodu pro olympijské rychlobruslaře. Pro toto cvičení jsou pevně dané intervaly – 20s cvičení a 10s pauza, opakování 8x s 2min pauzou mezi sériemi. Při správném nastavení a poskládání tréninku je prokázáno zlepšení anaerobní kapacity o 28% a aerobní 14%.

Školení TABATA® specialists nyní povýšilo na školení s registrační ochrannou známkou. Budete tedy odcházet s certifikátem, který v ČR nikde jinde nezískáte, ale především se znalostmi fyziologie tréninku a jak správně poskládat trénink Tabaty, ale i dalších kondičních tréninků.

Termíny tohoto školení naleznete v „termínech všech školení„.

Cena za absolvování kurzu a získání CERTIFIKÁTU je 3500,-/os

Platba probíhá předem na účet (dle domluvy záloha) 1009421017/3030

Časový rozvrh jednodenního školení:

9:00 – 11:00 základy teorie kondičního tréninku

11:00 – 12:30 specifika TABATA tréninku, konkrétní fyziologie, laktát, jaké cviky vybrat, co do TABATY nepatří, jak správně TABATU zacílit, co má trénink za výsledek a jak ho dosáhnout..

12:30 – 14:00 diskuze, dotazy, praktické úkoly 

Svačiny a pohodlné oblečení s sebou. Jedeme v kuse 🙂

Místo školení:

Praha Smíchov nebo Praha Podolí 

Přihlášky a dotazy na:

zuzanakubanova@centrum.cz