Trénink

Nabízím tréninky zaměřené na splnění Vašeho sportovního cíle, pro zlepšení rychlosti, výbušnosti, techniky běhání, vytrvalosti …

Nabízím i lekce pro jednotlivce či skupinky formou kondičních TABATA tréninků, na které jsem získala jako jediná licenci v ČR.

Chcete začít pravidelně běhat a nebaví vás „jen tak běžet“?

Je pro Vás cílem absolvovat úspěšně některý z extrémních závodů, jako je Spartan Race, Gladiator Race, Predator Race a další? Vytvořím vám tréninkový plán na tělo.

Nebo vás naopak lákají raketové sporty? Věnuji se jak závodním hráčům a hráčkám (především squash), tak i úplným začátečníkům nebo mírně pokročilým (squash, badminton, tenis). Neváhejte mě tedy kontaktovat a pustíme se do dobrodružství společně!

Pro více informací mi zavolejte na +420 774 430 443 nebo napište na zuzanakubanova@centrum.cz

Osobní trénink

O odvětví fitness se zajímám již dlouhou řádku let. Prošla jsem mnoha lety osobní zkušenosti, vzdělávala se dalšími semináři a dnes je vytváření a skládání kondičních a fitness plánů a tréninků jednou z mých specializací.

Tréninky na extrémní závody

Jako vítězka PREDATOR RACE BRUTAL 2015 (16 km, 31 překážek) jsem si osobně prošla přípravou na extrémní překážkový běh.

Co Vy? Chystáte se na Spartan Race, Gladiator Race, Predator Race, Army Run a další? Tušíte, co vás čeká a chcete se na to připravit?

Využijte nabídku na speciální funkční trénink vedený k cíli zvládnout vámi vybraný závod ve skvělé formě a připraveni.

Neváhejte se ozvat!

Balanceboard trénink - výroba balanceboardů na zakázku

Balanční trénink je jeden z nejzábavnějších a také trochu adrenalinových tréninků. Především, pokud se jedná o trénink na balanceboardu – desce položené a trubce.. Trénink je vhodný pro každého a záleží jen na vás, jak dalece je pro vás důležitá rovnováha na cestě k vašemu cíli. Nebo jestli samotný trénink na balanceboardu bude to, co bude vaším cílem a zábavou. Balanční trénink rozvíjí mnoho fyzických dovedností a využijí jej hráči raketových sportů, surfaři, ale i běžci nebo běžný člověk, kterého tento trénink prostě nadchne.

Kromě jiného vám ráda vyrobím balanceboard na zakázku namaluji vám na něj obrázek, na kterém se domluvíme.. Neváhejte mě oslovit, budu se těšit!

Tréninky squashe, badmintonu a tenisu

Squashovou trenérkou jsem již od roku 2005. Tenisu jsem se věnovala od malička závodně. Svojí tenisovou kariéru jsem ukončila po 10 letech aktivního závodního hraní kvůli zranění lokte. Poté jsem přešla ke squashi, kde jsem byla první ženou v ČR. Badmintonovou přípravou jsem prošla v rámci své racketlonové kariéry.

Věnuji se jak závodním hráčům a hráčkám (především squash), tak i úplným začátečníkům nebo mírně pokročilým (squash, badminton, tenis).

Nemusíte se tedy vůbec bát za mnou přijít, ráda na kurtu uvidím kohokoli, kdo má chuť se něco naučit 🙂

Běžecké a kondiční tréninky

Chcete zlepšit rychlost, výbušnost? Nebo zapracovat na technice běhání? Zaměřit se na rychlostní vytrvalost? Nebo jen začít pravidelně běhat a nebaví vás „jen tak běžet“? Chcete mít v tréninku koncept?

Pak se ozvěte! Od malička, jako vrcholová sportovkyně, jsem prošla různými typy tréninků na kondici a běhání – od vyloženě speciálních, přes klasické atletické, kombinace funkčního a běžeckého tréninku. Jak na běžeckém ovále, tak v přírodě. ZKUŠENOSTI JSOU TO NEJVZÁCNĚJŠÍ, Z ČEHO SE MŮŽEME UČIT. Není problém přizpůsobit se tomu prostředí, které máte rádi

Tabata

Vysoce intenzivní intervalový trénink s neuvěřitelnými výsledky. Podpořenými výsledky z výzkumů japonského zakladatele Izumi Tabaty. Ten prokázal na skupině probandů, kteří praktikovali TABATA training 5x v týdnu šest týdnů v řadě, zlepšení maximální aerobní výkonnosti o 14% a anaerobní dokonce o 28%. Přičemž klasickým běžně uznávaným tréninkem narostla aerobní kapacita pouze o 9,5%.

A jak takový TABATA training vypadá? Jde vlastně o intenzivní, náročný INTERVALOVÝ trénink, který ale netrvá příliš dlouho (ono to ani moc dlouho dělat nelze :-D).

Přijďte si tento trénink vyzkoušet na vlastní tělo! Ráda vám vše vysvětlím a namotivuji tím, že celou lekci podstoupím s vámi.

Neváhejte přijít i na školení TABATA  a stát se licencovaným instruktorem TABATA® SPECIALISTS.

Redcord

Redcord® je terapeutický přístroj pro rehabilitaci a cvičení. Je velmi užitečnou pomůckou fyzioterapeuta v jeho každodenní práci. Redcord propojuje fitness, zdravotní péči a sportovní výkon. Usnadňuje přechod mezi výkonově orientovaným tréninkem a rehabilitací po zranění. Jádrem konceptu jsou pečlivě navržená cvičení s použitím vlastní váhy těla jako odporu.

Cvičení v zavěšení (lanech) je efektivní a užitečné pro každého, kdo by rád zlepšil svou každodenní funkčnost. Cviky jsou využívány terapeuty, běžnými klienty i sportovci v mnoha zemích světa pro rehabilitaci, funkční svalovou spolupráci, prevenci úrazů a zvýšení výkonnosti. Trénink s váhou vlastního těla v popruzích je pilířem konceptu. Cviky zlepšují sílu, svalovou vytrvalost, rovnováhu, koordinaci a stabilizaci těla.

Nabízím vám kondiční tréninky v aparátu Redcord Active Pro Plus, případně Redcord mini kombinované s profesionálním systémem Redcord, který využívají k tréninku nejen profesionální sportovci pro rozvoj funkční síly.

Cvičební plány na míru

Podle Vašich sportovních plánů, kondice, dispozic a možností sestavím cvičební plán na míru. Většina mých klientů kombinuje pravidelný kondiční trénink se mnou s cvičebními plány pro samostatný trénink, pro období soustředění, kempů či dovolené. Při sestavování kondičního plánu vždy dbám především na dispozice jednotlivce, jeho aktuální kondici a sportovní cíl, který chce dosáhnout. Kondiční plán sestavuji na základě osobní a výkonnostní diagnostiky, pro vytvoření či aktualizaci cvičebního plánu využijte krátký Formulář pro sestavení cvičebního plánu pro zadání základních údajů o sobě.